دندانپزشکی کودکان - دندانپزشکی اطفال - لبخند کودک من

کلینیک دندانپزشکی اطفال

کلینیک دندانپزشکی لبخند کودک من به سرپرستی خانم دکتر لیلا کرایه چیان (دندانپزشک اطفال) ، دستیاران مجرب و آموزش دیده ، ایجاد فضای مناسب جهت گروه سنی اطفال ونوجوان ( استفاده از تکنیک های درمان بدون درد ، استریلیزاسیون پیشرفته ، محیطی بسیار آرامش بخش ودلنشین برای کودک ، برخورد بسیار دوستانه وایجاد روابطی صمیمی با کودک ، وجود اتاق بازی وسرگرمی ، اتاق جایزه و......) امکان انجام موفق کلیه درمانهای کلینیک دندانپزشکی اطفال و نوجوان را دارد
کلینیک دندانپزشکی اطفال

درمان به روش دندانپزشکی در خواب (سدیشن)

یکی از روشهای نوین وبسیار ارزشمند کلینیک دندانپزشکی لبخند کودک من ، درمان به روش دندانپزشکی درخواب می باشد که درمان پیشنهادی برای کودکان بسیار مضطرب وناهمکار وهمچنین کودکان ناتوان ذهنی ، حرکتی است که در این مرکز زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه انجام می گردد
درمان  به روش دندانپزشکی در خواب (سدیشن)

مطب دندانپزشکی لبخند کودک من

در مطب دندانپزشکی لبخند کودک من کلیه درمانهای دندانپزشکی اطفال ونوجوان از قبیل ترمیم دندانهای شیری ، دندانپزشکی ترمیمی دائمی ، عصب کشی دندانهای شیری ، عصب کشی دندانهای دائمی ، روکش دندانهای شیری ودائمی ، انواع فضا نگهدار ها ، فلوراید تراپی ، فیشور سیلنت ، انجام کلیه درمانهای ارتودنسی ( متحرک و ثابت ) ، درمان کودکان ناهمکار وناتوان ذهنی وحرکتی ( بروش دندانپزشکی در خواب ) انجام می پذیرد
 مطب دندانپزشکی لبخند کودک من

دندانپزشکی آزاد ، دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی آزاد ، دندانپزشکی ترمیمی

بهترین دهانشویه

بهترین دهانشویهدهانشویه و انواع آن:

مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی لبخند کودک من همواره در فکر آگاه کردن والدین جهت مراقبت های لازم از دندان های کودکان و اطفالی می باشد که هنوز خودشان قادر به مراقبت از دندان های خود نیستند.

کسانی که همیشه همراه ما باشند با نکاتی که به آنها خواهیم گفت هیچگاه نه خودشان نه فرزندشان دندان های خراب نخواهند داشت.

در این بخش به معرفی دهانشویه و فواید و انواع آن خواهیم پرداخت.

 

دهانشویه چیست؟

دهانشویه محلولی است که برای رفع بوی بد دهان، ایجاد حس تازگی در دهان ، ضد عفونی کنندگی و جلوگیری کننده از پوسیدگی  از آن استفاده می شود. دهانشویه به رنگ آبی است و یک محلول غیر استریل تعریف می شود. دهانشویه ها برای کاهش باکتری های دهان و ایجاد طعم تازگی در دهان نیز مناسب هستند. پس از کشیدن دندان و جراحی و برای التیام زخم های دهانی نیز دهانشویه توصیه میشود.

 

انواع دهانشویه ها:

-          دهانشویه آرایشی – بهداشتی : این دهانشویه ها فوایدی که در بالا ذکر شد را دارند و به سادگی در داروخانه ها در اختیار مردم قرار داده میشود. اغلب این دهانشویه ها حاوی مقداری الکل می باشند ولی میتوانید نمونه های بدون الکل را نیز در داروخانه ها بیابید.

-          دهانشویه درمانی : تمام فواید دهانشویه های آرایشی – بهداشتی را دارند و علاوه بر آن باعث کاهش پلاک های دندانی می شود. اما بدون تجویز دندانپزشک قابل دسترسی نیستند.

با توجه به هزینه های زیاد خانوار، ساده ترین و مناسب ترین دهانشویه آب و نمک است.

علی رغم فوایدی که برای دهانشویه ها ذکر شد و همچنین در دسترس بودن آنها، توصیه می شود حتما با تجویز دندانپزشک اقدام به استفاده ی مداوم از این دهانشویه ها نمائید.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper