دندانپزشکی کودکان - دندانپزشکی اطفال - لبخند کودک من

کلینیک دندانپزشکی اطفال

کلینیک دندانپزشکی لبخند کودک من به سرپرستی خانم دکتر لیلا کرایه چیان (دندانپزشک اطفال) ، دستیاران مجرب و آموزش دیده ، ایجاد فضای مناسب جهت گروه سنی اطفال ونوجوان ( استفاده از تکنیک های درمان بدون درد ، استریلیزاسیون پیشرفته ، محیطی بسیار آرامش بخش ودلنشین برای کودک ، برخورد بسیار دوستانه وایجاد روابطی صمیمی با کودک ، وجود اتاق بازی وسرگرمی ، اتاق جایزه و......) امکان انجام موفق کلیه درمانهای کلینیک دندانپزشکی اطفال و نوجوان را دارد
کلینیک دندانپزشکی اطفال

درمان به روش دندانپزشکی در خواب (سدیشن)

یکی از روشهای نوین وبسیار ارزشمند کلینیک دندانپزشکی لبخند کودک من ، درمان به روش دندانپزشکی درخواب می باشد که درمان پیشنهادی برای کودکان بسیار مضطرب وناهمکار وهمچنین کودکان ناتوان ذهنی ، حرکتی است که در این مرکز زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه انجام می گردد
درمان  به روش دندانپزشکی در خواب (سدیشن)

مطب دندانپزشکی لبخند کودک من

در مطب دندانپزشکی لبخند کودک من کلیه درمانهای دندانپزشکی اطفال ونوجوان از قبیل ترمیم دندانهای شیری ، دندانپزشکی ترمیمی دائمی ، عصب کشی دندانهای شیری ، عصب کشی دندانهای دائمی ، روکش دندانهای شیری ودائمی ، انواع فضا نگهدار ها ، فلوراید تراپی ، فیشور سیلنت ، انجام کلیه درمانهای ارتودنسی ( متحرک و ثابت ) ، درمان کودکان ناهمکار وناتوان ذهنی وحرکتی ( بروش دندانپزشکی در خواب ) انجام می پذیرد
 مطب دندانپزشکی لبخند کودک من

دندانپزشکی آزاد ، دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی آزاد ، دندانپزشکی ترمیمی

دندان قروچه

دندان قروچه چیست مقاله تحلیلی : دندان قروچه

دندان قروچه و یا به عبارتی همان ساییدن دندانها به روی هم در برخی افراد در هنگام خواب اتفاق می افتد و معمولا خود فرد از آن آگاهی ندارند و اطرافیان اظهار می کنند که دندان های فرد در خواب صدا می دهد. بسیاری از افراد نسبت به این مساله بی تفاوت بوده و به سادگی از کنار آن می گذرند.

دندان قروچه ممکن است در اثر یک نارسایی عصبی اتفاق بیفتد. بسیاری از مواقع نیز در بین افراد سالم هم دیده می شود. بنابراین ممکن است یا بر اثر فشارعصبی باشد و یا فقط یک عادت باشد.

دندان قروچه معمولا به صورت ارثی بوده و در هر فردی نیز ممکن است ایجاد شود. در صورتی که این بیماری درمان نشود تبدیل به یک عادت می شود و حتی فرد پس از رفع اختلالات عصبی نیز این کار را تکرار می کند.

دندان قروچه باعث فرسایش شدید در دندان ها و سائیدگی و صاف شدن شیارهای روی دندان می شود.

 

راه حل درمان دندان قروچه

راه درمان این بیماری و جلوگیری ازتبدیل شدن آن به یک عادت استفاده از نایت گارد است که فرد شب ها هنگام خواب باید در دهانش قرار دهد.

در صورت نیاز به مشاوره ی بیشتر در خصوص رفع این مشکل می توانید با تیم دندانپزشکان لبخند کودک من تماس گرفته و مشکل خود را در میان بگذارید.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper