دندانپزشکی زیبایی , جرم دندان

دندانپزشکی زیباییجرم دندان و نقش دندانپزشکی زیبایی

مرکز دندانپزشکی زیبایی لبخند کودک من در این بخش شما را با جرم دندان و مضرات آن کامل آشنا خواهد کرد

در ایتدا لازم است بدانیم این جرم از کجا می آید؟

بزاق دهان به طور طبیعی حاوی مقدار زیادی املاح است که در نواحی ای که مسواک قادر به تمیز کردن آن نیست رسوب می کنند . رسوب ها جای خوبی برای به وجود آوردن باکتری ها هستند. این مساله تاجایی پیش می رود که این رسوب ها در دهان قابل مشاهده می شوند که در واقع به آن جرم دندان گرفته می شود. این جرم ها باعث کدر شدن دندان و در نهایت تاثیر مستقیم بر روی زیبایی دندان شما خواهد داشت

 

چرا باید جهت برداشتن جرم ها به دندانپزشکی زیبایی مراجعه نماییم؟

این جرم ها گاهی در زیر لثه تشکیل شده و از زیر لثه را مورد حمله قرار میدهند و بافت لثه را خراب می کنندو لثه را به طرف پایین می برند و در نهایت باعث ناپایداری بستر دندان ها می شوند.

این امر باعث لق شدن دندان ها می شود. فرد پس از مراجعه به دندانپزشکی و جرم گیری حس میکند دندانش لق شده و فکر میکند جرم گیری دلیل این موضوع می باشد. درصورتی که اینگونه نیست.

نکته ی دیگر این است که وقتی جرم روی دندان می نشیند ، مانع رسیدن سرما و گرما به دندان می شود و پس از جرم گیری ریشه در معرض سرما و گرما قرار می گیرد و تیر می کشد و بیمار فکر می کند جرم گیری دندان ها را خراب می کند.

پیشنهاد مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی زیبایی لبخند کودک من به تمامی افرادی که این مطلب را می خوانند مراجعه ی هر چه سریعتر به دندانپزشک و رفع این جرم ها تا قبل از زیاد شدن و آسیب به لثه و از بین رفتن زیبایی دندانتان می باشد. پس از جرم گیری نیز مراقب دندان های خود باشید و با به موقع مسواک زدن و استفاده از نخ دندان از این آسیب ها جلوگیری نمایید.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper