دندان زیبا و دندانپزشکی زیبایی

دندان زیبا - دندانپزشک زیباییتعریف دندانپزشکی زیبایی

در توضیح دندانپزشکی زیبایی شاخه های متعدد مورد بررسی قرار میگیرد که یکی از شاخه های دندانپزشکی زیبایی مربوط بخش زیر می شود.

 درمان فاصله ی بین دو دندان بدون نیاز به ارتودنسی

این روز ها بسیاری از افراد دوست دارند دندان های زیبا و ردیف داشته باشند. در برخی افراد به دلیل کوچک بودن فک دندان ها روی هم می افتند و در برخی دیگر به دلیل بزرگ بودن فک و ریز بودن دندانها، بین دندان ها فاصله ایجاد می شود. در مواردی که بین دندان ها فاصله ایجاد می شود استفاده از روش ارتودنسی مناسب نمی باشد. از طرفی این کار بسیار زمان بر نیز می باشد و نگهداری از آن از حوصله ی بسیاری افراد نیز خارج است. در این مورد پیشنهاد مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی زیبایی لبخند کودک من استفاده از روشهای ترمیمی است.

بهترین راه درمان این فاصله استفاده از کامپوزیت نوری است. در این روش با استفاده از مواد همرنگ دندان این فاصله ها پوشش داده می شود و نیازی به تراشیدن دندان برای بازیابی زیبایی دندان نیست بلکه با استفاده ازتکنیک هایی این مواد به صورت محکمی به دندان می چسبند. این نوع درمان بسیار سریع و راحت می باشد و در صورتی که بیمار از مدل دندانش راضی نشد می توان این مواد را برداشت و دندان ها را به حالت اولیه ی خود بازگرداند.

نکته ای که باید در این روش به آن دقت کرد انتخاب دندانپزشک زیبایی متخصص می باشد. به این دلیل که بستن فاصله ی بین دندان ها آمیخته ای از علم و هنر است. دندانپزشک باید بتواند با استفاده از ترکیب مناسب چند رنگ کامپوزیت، قسمت بازسازی شده را همرنگ دندان های دیگر شما بکند تا دندان ها زیبایی خود را حفظ نمایند.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper