کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی

درمان زمان نمی شناسد. در هر ساعت از شبانه روز در کنار شماییم

کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی لبخند کودک من با برخورداری ازمجربترین پزشکان وهمچنین  تیم خدماتی خبره و با دارا بودن از تجهیزات مدرن و به روز، در تلاش است که مطلوبترین خدمات را در حوزه سلامت دهان و دندان در اختیار بیماران عزیز قرار دهد.

این کلینیک با برخورداری از محیطی امن و مجلل و مجهز به سیستم استریلیزاسیون مرکزی با مدد همکاران دندانپزشک متخصص درکلیه شاخه های تخصصی و با بهره گیری از بهترین و مدرنترین تجهیزات موجود خدمات ویژه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در اختیار بیماران قرار می دهد.

خدمات متنوع کلینیک لبخند کودک من به صورت شبانه روزی  به شرح زیر می باشد:

 • عصب کشی
 • ترمیم
 • زیبایی
 • تشخیص و درمان بیماری های ریشه
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • و کلیه خدمات دندانپزشکی

فعالیت شبانه روزی دندانپزشکی لبخند کودک من

دندانپزشکی شبانه روزیدندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من

دندانپزشکی شبانه روزی تخصصی لبخند کودک من يکي از فعال ترين واحدهاي دندانپزشکي شبانه روزي در تهران مي باشد. اين واحد در شبانه روز و روزهاي تعطيل فعال می باشد و در  کلیه زمینه های دندانپزشکی شامل زیبایی ، جراحی ، ترمیمی، پروتز و ریشه، اطفال  و ایمپلنت  با هدف گسترش  سلامت دهان و دندان جامعه، افزایش روز افزون کیفیت خدمات  خویش را یکی از اهداف اصلی در نظر گرفته است.

این مرکز مجهز به کاملترین دستگاههای استریلیزاسیون و ست یکبار مصرف می باشد.

با توجه به استقبال خوب بیماران شاغل که تنها در ایام تعطیل توانایی مراجعه به دندانپزشکی را دارند، برآن شدیم تا هرچه بیشتر در جهت توسعه ی واحد دندانپزشکی شبانه ی مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی لبخند کودک من قدم بگذاریم و در این راستا اقدام به افزایش یونیت ها و تعداد دندانپزشکان شیفت شب نموده ایم.

خدمت رسانی در واحد شبانه روزی این مرکز مطابق با تعرفه های روزانه بوده و تمامی خدمات روزانه در ایام تعطیل و شب هم ارایه می گردد . علاوه بر این، از ساعت 20 به بعد درمان بزرگسالان نیز پذیرفته می شود.

دندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من با ارتقاء بخش کیفی و افزایش تعداد بخش های دندانپزشکی به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما بیماران محترم می باشد. 

دندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من

مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من پس از عبور از پنجمین سال فعالیت خود اینک در آستانه آغاز فعالیت های خود به صورت شبانه روزی می باشد .

این مرکز در ساعات فعایت های روزانه خود همچنین مثل سابق پذیرای کودکان شما جهت درمان دندان های کودکانتان به صورت تخصصی خواهد بود .

با پایان یافتن ساعت کاری این مرکز و از ساعت 20 هر شب این مرکز تبدیل به دندانپزشکی شبانه روزی و ارایه کلیه خدمات هم برای کودکان و هم برای بزرگ سالان خواهد شد .

دنداپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من در مرحله عقد قرارداد و جذب دندانپزشکان متخصص در زمینه درمان اورژانسی دهان و دندان می باشد

این مرکز تصمیم دارد در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز از دید مشتریان خو همچنین بهترین و با کیفیت ترین باشد.

اطلاعات بعدی این مرکز در خصوص شبانه روزی شدن این مرکز به زودی بر روی همین سامانه قرار خواهد گرفت .

دندانپزشکی شبانه روزی

دندانپزشک شبانه روزیدندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من فعالیت خود را با دندانپزشکان باتجربه و دلسوز و پرسنل متعهد و توانمند، به صورت شبانه روزی و 24 ساعته نیز آغاز نمود.

با راه اندازی مرکز دندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من به عنوان مرکز اورژانس دندانپزشکی ، امکان ارایه خدمات شبانه روزی دندانپزشکی در این مرکز فراهم شد و این واحد در تمام ایام به صورت شبانه روزی آماده خدمت به مراجعان است.

واحد دندانپزشکی لبخند کودک من کار خود را با 2 اتاق تخصصی آغاز نموده و در طول شبانه روز و حتی روزهای تعطیل بی وقفه فعال بوده و آماده ی ارایه ی خدمات دندانپزشکی تخصصی و عمومی شامل موارد زیر می باشد:

 • عصب کشی
 •  ترمیم
 • زیبایی
 • تشخیص و درمان بیماری های ریشه
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • و کلیه خدمات دندانپزشکی .

لازم به تاکید است که این مرکز از ساعت 20 به بعد علاوه بر درمان کودکان، آماده ی خدمت رسانی به افراد بزرگسال نیز می باشد.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper