فعالیت شبانه روزی دندانپزشکی لبخند کودک من

دندانپزشکی شبانه روزیدندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من

دندانپزشکی شبانه روزی تخصصی لبخند کودک من يکي از فعال ترين واحدهاي دندانپزشکي شبانه روزي در تهران مي باشد. اين واحد در شبانه روز و روزهاي تعطيل فعال می باشد و در  کلیه زمینه های دندانپزشکی شامل زیبایی ، جراحی ، ترمیمی، پروتز و ریشه، اطفال  و ایمپلنت  با هدف گسترش  سلامت دهان و دندان جامعه، افزایش روز افزون کیفیت خدمات  خویش را یکی از اهداف اصلی در نظر گرفته است.

این مرکز مجهز به کاملترین دستگاههای استریلیزاسیون و ست یکبار مصرف می باشد.

با توجه به استقبال خوب بیماران شاغل که تنها در ایام تعطیل توانایی مراجعه به دندانپزشکی را دارند، برآن شدیم تا هرچه بیشتر در جهت توسعه ی واحد دندانپزشکی شبانه ی مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی لبخند کودک من قدم بگذاریم و در این راستا اقدام به افزایش یونیت ها و تعداد دندانپزشکان شیفت شب نموده ایم.

خدمت رسانی در واحد شبانه روزی این مرکز مطابق با تعرفه های روزانه بوده و تمامی خدمات روزانه در ایام تعطیل و شب هم ارایه می گردد . علاوه بر این، از ساعت 20 به بعد درمان بزرگسالان نیز پذیرفته می شود.

دندانپزشکی شبانه روزی لبخند کودک من با ارتقاء بخش کیفی و افزایش تعداد بخش های دندانپزشکی به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما بیماران محترم می باشد. 

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper