دندانپزشکی کودکان و اطفال

مشخصات بهترین دندانپزشکی کودکان - دندانپزشکی اطفال چیست ؟


دندانپزشکی کودکان , دندانپزشکی اطفالسوال بسیاری از والدین گرامی ، در میان موجی از تبلیغات چشم نواز مربوط به انتخاب دندانپزشکی کودکان ، دندانپزشکی اطفال آن است که به راستی بهترین دندانپزشکی اطفال کدام است ، بهترین دندانپزشکی کودکان چه ویژگی هایی دارد و واقعا مشخصات بهترین دندانپزشکی کودکان چیست ؟ از کجا تشخیص دهیم بهترین دندانپزشکی اطفال چه کسی و با چه تجربه ای می باشد  .

شروع درمان با درمانهای ساده ای مثل فلوراید تراپی ، فیشورسیلنت یا ترمیم های ساده به کودک این فرصت را میدهد که با ابزار و وسایل و محیط درمانی آشنایی پیدا کرده و علاوه بر از بین رفتن ترسهای ذهنی کودک ، به دندانپزشک هم این فرصت را میدهد که به یک شناخت نسبی از راکشن و رفتار کودک نسبت به وسایل و ابزار دندانپزشکی میرسد

یکی از مهمترین ویژگی های دنداپزشکی کودکان خوب خوب در رشته اطفال ، توانایی برقراری ارتباط با کودک ، شناخت روانشناسی کودک و انجام درمانهای قدم به قدم می باشد ، از آنجایی که در رشته دندانپزشکی اطفال گروه هدف ما کودکان می باشند و با در نظر گرفتن آستانه تحمل کم کودکان در دریافت درمانهای دندانپزشکی ، لذا یک دندانپزشک خوب در رشته اطفال در ابتدا سعی در آشنا سازی کودک با محیط جدید درمانی میکند ، شروع درمان با درمانهای ساده ای مثل فلوراید تراپی ، فیشورسیلنت یا ترمیم های ساده به کودک این فرصت را میدهد که با ابزار و وسایل و محیط درمانی آشنایی پیدا کرده و علاوه بر از بین رفتن ترسهای ذهنی کودک ، به دندانپزشک هم این فرصت را میدهد که به یک شناخت نسبی از راکشن و رفتار کودک نسبت به وسایل و ابزار دندانپزشکی میرسد که در ادامه درمان می تواند بسیار کمک کننده باشد ، 
از ویژگی های دیگر دندانپزشک خوب در حیطه اطفال ، سرعت عمل دندانپزشک حین درمان ، استفاده از مواد مرغوب و تجربه و تخصص کافی در این حیطه می باشد .
در نظر داشته باشید که همواره روحیه شااد و منعطف و صبور از الزامات مطلق روحیه یک دندانپزشک خوب در رشته تخصصی اطفال می باشد .
 

کلینیک دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال مربوط به سنین زیر 12 سال می باشد که به درمان و جلوگیری  از بیماری های دهان و دندان اختصاص پیدا می کند.
متخصص دندان کودک بایستی با  شاخه های گوناگون سنی کودکان کاملا آشنا باشد و بداند چگونه با آنها رفتار کند.

دندانپزشک اطفال

وسعت خدمات ارائه شده به وسیله متخصص دندان اطفال بسیارزیاد است و شامل عملیات جلوگیری و درمانی مرتبط  به بیماری دهان و دندان، مداوای  آسیب های دهانی و دندانی برگرفته  از اتفاق ها  و ارتودنسی پیشگیری می گردد.

دندانپزشکی بدون درد

در عصر حاضر متدی تحت عنوان دندانپزشکی بدون درد پدید آمده است که این معضلات را رفع می کند  و سبب می گردد که نه فقط در سنین بالاتر بلکه کودکان و اطفال نیز دیگر از رفتن به دندانپزشکی هراسی نداشته باشند.

پزشک اطفال

پزشک کودکان یا طب اطفال یکی از گروه های بنیادی  پزشکی به شمار می آید که با نام هایی همچون  بیماری‌ های کودکان ، طب کودکان نیز معرفی می شوند . دندانپزشک اطفال هم یکی از زیر گروه های پزشکی کودکان می باشد.

دندانپزشک ترمیمی با لیزر

مداوای دندان اطفال با بهره گیری از لیزر ، بدون احتیاج به بی حسی ، با بستن کانال های عصبی و پیش گیری از فرستاده شدن حس درد به کودکان, اصلاح دندان ها با لیزر بدون بی حسی و حرکت حتی برای سنبن بالاتر انجام می شود.

دندانپزشک اطفال در تهران

برای عملیات درمانی اطفال تمامی پدر مادر ها در پی  بهترين دندانپزشک اطفال می باشند و می خواهند مطلوبترین خدمات به وسیله متخصص اطفال خوب صورت گیرد. در کلینیک دندانپزشكی اطفال دكتر لیلا کرایه چیان شما ميتوانيد از مطلوبترین خدمات دندانپزشكی و متدهای جدید دندانپزشكی اطفال برخوردار باشید و دلواپس ترس ووحشت فرزند خود از دندانپزشک نباشيد.

دندانپزشکی اطفال با سدیشن

مداوای دندان با مایحتاج آرامبخشی سدیشن به جهت افراد غيرهمكار از ٢ سالگی و نوجوانان با مشکلات استرسی و كودكان با ضعف خاص,انجام می گردد و انتخاب خوبی برای مداوای تحت بیهوشی به شمار می آید.

دندانپزشک اطفال بدون بیهوشی

مرکز دندانپزشکی لبخند کودک برای کودکان اینچنینی ، ازمداوای تخصصی دندان تحت عنوان دندانپزشک اطفال بدون بیهوشی بهره می برد. تمامی کودکان با هر وضعیتی در این مرکز به سادگی می توانند دندان های کودکانشان را مداوا نمایند.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper