فیشورسیلنت در دندانپزشکی کودکان

فیشورسیلنت چیست ؟فیشورسیلنت چیست ؟

دندان های آسیا دارای شیارهای زیاد و عمیقی می باشد که در بسیاری از مواقع با استفاده از مسواک تمیز نمی شوند و قرارگرفتن مواد غذایی روی این شیارها باعث آغاز پوسیدگی و از بین رفتن دندان می شود.

برای درمان کودکانتان ، فیشورسیلنت ماده ای است که توسط دندانپزشکی کودکان روی این دندان ها قرارداده می شود و با استفاده از تاباندن نور لیزر بر روی آن باعث سخت شدن این مواد و چسبیدن آن روی دندان می شود.

 

آیا این مواد برای کلیه ی دندان ها قابل استفاده هستند؟

خیر . با توجه به اینکه همه ی دندان ها دارای شیار نیستند روی همه ی آنها کاربرد ندارد. از طرفی روی دندانهایی که استفاده می شود نیز باید کاملا سالم باشند و به هیچ وجه پوسیدگی نداشته باشند. به دلیل اینکه این مواد در رنگهای صورتی و سفید در بازار موجود هستند لذا زیبایی و ظاهر دندان حفظ می شود.

در دندانپزشکی کودکان لبخند کودک من این امر برای کودکان به گونه ای می باشد که کوچکترین آسیب و ضرری برای کودکان نداشته باشد.

از آنجایی که انجام این کار نیازی به تزریق سرکننده و یا تراش دندان ندارد و کاملا بدون درد می باشد، اغلب کودکان همکاری کرده و بر روی دندان های تمامی کودکان و نوجوانان قابل اجرا می باشد.

بهتر است والدین هر شش ماه یکبار کودک خود را جهت معاینه نزد دندانپزشکی ببرند.

 

تخفیف ویژه معاینه و فیشورسیلنت

والدینی که از1 اردیبهشت ماه تا 15 اردیبهشت جهت معاینه و فیشورسیلنت دندان های کودک خود به مرکز فوق تخصصی لبخند کودک من مراجعه نمایند، از 12 تا 18 % تخفیف نسبت به تعرفه، برخوردار خواهند شد.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper