دندانپزشکی آزاد

دندانپزشکی آزاد لبخند کودک من

در طی شش ماه سعی نمایید یکبار به دندانپزشکی مراجعه کنید و دندان های خود را بررسی نمایید تا در صورت خرابی آن مجبور بهاستفاده از پروتز دندان نباشید.
اشخاصی که به پروتز دندان  نیاز دارند ، برای استفاده کردن  از نوع پروتز می توانند به کلینیک تخصصی دندانپزشکی آزاد لبخند کودک  با وقت قبلی مراجعه کنند.
و با دندانپزشکان این مرکز دندانپزشکی مشاوره بگیرند . دندانپزشکی آزاد لبخند کودک من در تمامی روزها منتظر حضور افراد می باشد.
دندانپزشکی آزاد لبخند کودک من دارای محیط آرامش بخش می باشد که دارای تجهیزات مدرن می باشد
و این دندانپزشکی آزاد دارای سابقه درخشانی بیشتر از 12 سال می باشد و جزء بهترین دندانپزشکی آزاد می باشد.
این دندانپزشکی آزاد با وجود تجهیزات مدرن دارای قیمت ارزان و مناسب می باشد بنابراین این دندانپزشکی آزاد برای ترمیم و درست کردن دندان اطفالی مناسب می باشد که پرداخت هزینه  از سمت والدین مشکل است.
 برای دیدن قیمت های دندانپزشکی آزاد لبخند کودک من شما می توانید به صفحه نرخ خدمات عمومی این مرکز مراجعه نمایید.
این دندانپزشکی آزاد از بهترین مراکز دندانپزشکی آزاد بوده است که تمامی افراد بعد از مراجعه به آن این مطب دندانپزشکی آزاد را تایید نموده اند.
این مطب دندانپزشکی آزاد همانطور که گفته شد دارای فضای آرام با فضایی مناسب برای کودکان شما را دارا می باشد و کلیه درمان ها  مرتبط با دندانپزشکی آزاد را انجام  می دهد.
***

کلینیک لبخند کودک من با هدف سامان دهی پذیرش بیماران اقدام به  پذیرش مراجعین به صورت تلفنی و حضوری نموده است تا بتوانند از پزشکان این مجموعه مشاوره بگیرند.
بیماران برای اخذ خدمات درمانی دندانپزشکی تنها با شماره تلفنهای 77135269 تماس حاصل نمایید بدیهی است این مرکز خدمات خود را به صورت شبانه روزی به بیماران عزیز ارائه می دهد.

این مرکز با قیمت های بسیار مناسب برای درمان و خدمت رسانی به کودکان عزیز انجام وظیفه می نماید و نیازی به نگرانی والدین در خصوص هزینه های درمانی نمی باشد.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper