استفاده از دندانپزشکی لیزری

دندانپزشکی لیزریلیزر در دندانپزشکی 

افراد همواره به دنبال سفید کردن دندان هایشان با روش هایی هستند که سبب ساییده شدن دندان می شود. اینگونه روش ها بدون استفاده از دندانپزشکی لیزری می تواند پلاک ها و جرم های دندان ها را مختصری بردارد و دندان ها سفیدتر به نظر برسند ولی کاملا موقتی هستند و باعث از بین رفتن دندان می شوند. از طرفی به دلیل نازک شدن سطح مینا، به سرعت دندان ها رنگ مواد غذایی را به خود میگیرند و از قبل بدتر می شوند.

بهترین راه برای سفید کردن دندان ها استفاده از لیزر می باشد. امروزه در دندانپزشکی و با کمک  استفاده از ماده ای خاص و لیزر عمل سفید کردن دندان ها که بلیچینگ نامیده می شود صورت می گیرد.

بلیچینگ درواقع تغییر رنگ از درون دندان یا به عبارتی خارج کردن رنگدانه ها از لایه های زیرین مینا و عاج است که این عمل توسط ماده ی مخصوص به همراه نور لیزر انجام می شود.

نقش نور لیزر، گرم کردن ماده بر روی سطح دندان است که در نهایت باعث جذب رنگدانه ها توسط ماده می گردد.

بیماران دقت نمایند که حتما به دندانپزشکی لیزری متخصص مراجعه نمایند که در درمان از لیزر استفاده نمایند نه نور. به این دلیل که استفاده از نور زمان درمان را طولانی تر کرده و دندان پس از بلیچینگ حساس می شود و گاها باعث ترک های ریزی در دندان می گردد.

افرادی که برای سفید کردن دندان های خود از تاریخ پانزدهم اردیبهشت لغایت سی ویکم اردیبهشت به مرکز فوق تخصصی لبخند کودک من مراجعه نمایند از 14 درصد تخفیف بهره مند خواهند شد و نام کودکانشان در لیست قرعه کشی ثبت خواهد شد.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper