دندانپزشکی در خواب

خدمات دندانپزشکی در خوابدندانپزشکی در خواب چیست؟

به درمان دندان در خواب ، به گونه ای که بیمار در طول درمان درد را حس نکند و بعد از به هوش آمدن خاطره ای از مدت زمانی که در خواب به سر میبرده نداشته باشد، دندانپزشکی در خواب گفته می شود.

 

اما چرا دندانپزشکی در خواب وارد عرصه ی دندانپزشکی شد؟

با توجه به اینکه کودکان و حتی بزرگسالان خاطره ی خوبی از دندانپزشکی ندارند، وقتی نیاز مجدد به رفتن به دندانپزشکی پیدا می کنند، سعی به تعویق انداختن آن دارند و این مسئله منجر به گسترس پوسیدگی و یا آسیب به لثه و دندان می شود و حتی گاهی تا مرحله ی عفونت لثه و یا نیاز به کشیدن دندان پیش می رود. ترس از دندانپزشکی به دلیل احساسات ناخوشایندگی که کودک در تجربه ی قبلیش در دندانپزشکی داشته ایجاد شده است. دندانپزشکی لبخند کودک من جز اولین دندانپزشکی هایی است که با استفاده از روش دندانپزشکی در خواب توانسته است رضایت کودکان را جلب کند و خاطره ی خوشی از دندانپزشکی برایشان باقی بگذارد.

 

آیا داروهای مورد استفاده برای بیهوشی کودکان قابل اطمینان هستند؟

در صورتی که میزان صحیحی از داروی بیهوشی توسط پزشک وارد بدن کودک شود قطعاً این روش بسیار ایمن خواهد بود. کافیست برای دندانپزشکی در خواب به دندانپزشکان مورد اعتماد و با تجربه مراجعه کنید.

 

نحوه رزرو درمان به روش دندانپزشکی در خواب

والدین می توانند در ساعات کاری با شماره 77135269 تماس گرفته و یا با ارسال کلمه " دندانپزشکی کودکان در خواب" به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600 از  مشاوره های مشاورین این مرکز استفاده نموده و نیز در لیست رزرو قرار گیرند.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper