دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

دندانپزشکی کودکان با بیهوشیتخصصی ترین دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

مرکز دندانپزشکی اطفال لبخند کودک من با پشتوانه 12 سال سابقه تخصصی در درمان کلیه درمان های دندانپزشکی ویژه اطفال و کودکان از جمله دندانپزشکی کودکان با بیهوشی اکنون به تخصصی ترین مرکز دندانپزشکی ویژه اطفال و کودکان تبدیل شده است .

بسیاری از کودکان در مواجه با محیط های دندانپزشکی دچار استرس و آشفتگی بسیار می باشند و تحمل نشستن بر روی یونیت دندانپزشکی را نخواهند داشت .

به اصطلاح به این کودکان کودکان ناهمکار می گویند و این دسته از کودکان اجازه نخواهند داد به دندانپزشکان کار درمان و جراحی را انجام دهند . این مرکز برای این دسته از کودکان دندانپزشکی به روش بیهوشی را در دستور کار خود قرار داده است .

کودکان شما با استفاده از درمان دندانپزشکی تحت بیهوشی به آسانی تحت آسان ترین و یا پیچیده ترین جراحی ها بدون کوچکترین استرسی و اضطرابی هم از سوی کودکان و هم از سوی والدین قرار میگیرند .

بیهوشی در دندانپزشکی کودکان

در بیهوشی در دندانپزشکی کودکان کودکان شما قبل از جراحی دندان و ترمیم خوابیده میشوند در طی درمان و در طی این مدت  کودک شما بیدار نیست ، در خواب می باشد  کوچکترین استرسی نخواهد داشت و همچنین کوچکترین دردی را نیز حس نخواهد کرد .

پس از اتمام درمان کودک شما بیدار خواهد شد این در حالی است که اینک کلیه دندان های کودک شما تحت درمان قرار گرفته و خیال والدین از بابت دندان و دندانپزشکی و غیره راحت شده است .

دندانپزشکی با بیهوشی

بیشترین سوال در میان تبلیغات رنگارنگ و متنوع در بین والدین این باشد که کدام دندانپزشک برای کودکان خود مناسب ترین و بهترین می باشد ؟

ما نخواهیم گفت بهترین هستیم اما خواهیم گفت چگونه بهترین را انتخاب نمایید

سابقه  و تخصصی ،  استفاده از آخرین و به روزترین دانش روز ، تخصص آکادمیک درمان ویژه کودکان ، استفاده از بهترین و با سابقه ترین متخصصان بیهوشی آیتم هایی می باشد که به شما کمک خواهد کرد که بهترین را انتخاب نمایید .

لبخند کودک من با سابقه 7 سال خود ، استفاده از تخصصی ترین دندانپزشکان تنها ویژه اطفال و کودکان ، استفاده از آخرین دستگاه ها  و مرغوب ترین وسایل ترمیمی دندان به برندی تبدیل شده است که انتخابی دیگر برای والدین ساکن تهران نگذاشته است .

نحوه رزرو درمان های دندان تحت بیهوشی

والدین می توانند در ساعات کاری با شماره تماس 77135269 تماس حاصل نمایند

و یا با ارسال کلمه " دندانپزشکی کودکان با بیهوشی " به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600 در لیست رزرو قرار گیرند .

مشاوران مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper