بیهوشی در دندانپزشکی , دندانپزشکی تحت بیهوشی

بیهوشی در دندانپزشکی کودکان بسیاری از افراد نگران عوارض خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی یا به اصطلاح دندانپزشکی با روش بیهوشی بر روی خود و یا کودک خود هستند.

خوب است بدانید در مدت  12 سال درمان توسط تیم دندانپزشکی لبخند کودک من و ارایه خدمات دندانپزشکی کودکان با بیهوشی ، شاهد هیچگونه عارضه ای در کودکان نبودیم. کما اینکه باعث تشویق کودکان جهت مراجعه های بعدی شدیم.

در بیمارانی که نیاز به درمان از طریق ریشه، ایمپلنت و یا جراحی دارند، درمان تحت عنوان بیهوشی در دندانپزشکی مناسب ترین راه است. زیرا علاوه بر راحتی ای که برای بیمار فراهم می شود، به دندانپزشک هم کمک می کند تا بتواند فرایند درمان را طی جلسات کمتری به پایان برساند که به آن دندانپزشکی با بیهوشی می گویند.

برای درمان کودکانی که بیش از چند دندان خراب دارند و نیاز به درمان وسیع می باشد، بیهوشی امن ترین روش ممکن می باشد ( نوع درمان : بیهوشی در دندانپزشکی کودکان ) .

در مواردی هم کودکان به دلیل ترس از دندانپزشکی با دندانپزشک همکاری نمی کنند و از طرفی نیاز به درمان قطعی است. بنابراین در این مورد هم توصیه می شود از روش درمان دندانپزشکی تحت بیهوشی استفاده شود. در صورتی که برای درمان دندان های کودک اصرار بر درمان در بیداری باشد، قطعاٌ مشکلات روانی برای کودک ایجاد می شود و ترس از دندانپزشکی برای همیشه در کودک باقی خواهد ماند.

خوشبختانه داروها و دستگاه های مورد استفاده در این شیوه از درمان ایمن بوده و اگر بیهوشی تحت نظارت متخصص بیهوشی انجام شود، به قطع می توان گفت عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

آدرس : بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز ، پلاک 686 ، طبقه 2 ، واحد 3

شماره تماس : 77135269 021

شماره سامانه پیام کوتاه : 5000206040600
JoomShaper